Gminne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 6 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach odbyły się gminne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po blisko czterogodzinnych zmaganiach obie nasze drużyny zostały sklasyfikowane na drugich miejscach. Szczególnie wyrównany przebieg miał turniej dziewcząt, w którym to w sześciu meczach padła tylko jedna bramka.

Szczegółowe wyniki oraz skład reprezentacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciężkowicach:

IMS Chłopcy: Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Jakub Gniadek, Marcel Wopiński, Maksymilian Śliwa, Nikodem Gut

ZS-P Ciężkowice – SP Siekierczyna 2:0

ZS-P Ciężkowice – SP Bruśnik 4:1

ZS-P Ciężkowice – SP Zborowice 0:1

ZS-P Ciężkowice – NSP Pławna 0:0

IMS Dziewcząt: Patrycja Bednarz, Malwina Ablewicz, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Paulina Ciepielowska, Melania Zabawska, Karolina Gąsior, Zuzanna Osysko, Weronika Zięba

ZS-P Ciężkowice – NSP Pławna 0:0

ZS-P Ciężkowice – SP Jastrzębia 0:0