Gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym

W piątek 21 kwietnia przy Szkole Podstawowej w Bogoniowicach odbyły się gminne zawody w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. W skład trójboju wchodzą takie dyscypliny jak: skok w dal, bieg na dystansie 60 m oraz rzut piłeczką palantową i jest przeznaczony dla uczniów z klas III-IV. Natomiast czwórbój poszerzony jest jeszcze o bieg długi (600 m dziewczęta, 1000 m chłopcy) i organizowany dla klas V-VI. Wszystkie dyscypliny są punktowane wg tabel lekkoatletycznych osobno dla dziewcząt i osobno dla chłopców. Dorobek i skład naszych reprezentacji jest następujący:

Kl. III-IV dziewczęta I miejsce w składzie: Viktoria Kosiarska (I miejsce indywidualnie), Julia Wojtanowicz, Lena Padoł, Nadia Piątek (II miejsce indywidualnie), Anna Ciepiela, Oliwia Galas (III miejsce indywidualnie)

Kl. III-IV chłopcy I miejsce w składzie: Nikodem Kwaśny, Szymon Bacia (I miejsce indywidualnie), Jakub Wiejaczka, Eryk Nędza, Sergiusz Nowak, Tomasz Pasławski

Kl. V-VI dziewczęta II miejsce w składzie: Wiktoria Dziedzina, Milena Galas, Natalia Lorek, Zuzanna Kloc, Lena Figas, Daria Piotrowska

Kl. V-VI chłopcy IV miejsce w składzie: Marcel Wopiński, Szymon Pilch, Ksawery Kachniarz, Dominik Dziuban, Michał Bednarz

Rafał Galas

24 kwietnia 2023