Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt

19 października 2021 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Na starcie stanęło 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy. Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się reprezentacja naszej szkoły, dzięki czemu będzie mogła sprawdzić się na wyższym, powiatowym poziomie. W turnieju dziewczyn nasze reprezentantki pomimo dwóch remisów musiały uznać wyższość drużyny z Siekierczyny i ostatecznie zajęły drugie miejsce.

Reprezentacja dziewcząt (2009-2011):

Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Weronika Zięba, Malwina Ablewicz, Zuzanna Osysko, Lena Zięcina, Melania Zabawska, Julia Bąk, Ada Uznańska.

Wyniki:

SP Ciężkowice – SP Siekierczyna   1:1

SP Ciężkowice – SP Kąśna Dolna   0:0

SP Siekierczyna – SP Kąśna Dolna  0:1

Reprezentacja chłopców (2009-2011):

Igor Kotul, Kacper Dziuban, Wiktor Stanuch, Dominik Dziuban, Maksymilian Śliwa, Ksawery Drąg, Michał Bednarz, Mateusz Dziuban.

Wyniki :

SP Ciężkowice – SP Bogoniowice 3:0