Gminny Turniej
Ciężkowice: od historii - przez ekologię - do rozwoju

Szanowni Państwo!

W bieżącym roku obchodzimy 675 rocznicę nadania Ciężkowicom praw miejskich oraz 25 rocznicę ich odzyskania.

W związku z tym zapraszamy uczniów szkół gminy Ciężkowice do udziału w Gminnym Turnieju pod hasłem "Ciężkowice: od historii - przez ekologię - do rozwoju". Przedsięwzięcie to ma na celu kształtowanie u młodego pokolenia świadomości i odpowiedzialności za swoją ojczyznę w odniesieniu do jej przeszłości, promowanie postaw proekologicznych dla zachowania bogactwa naturalnego regionu oraz troskę o przyszły jego rozwój.

Zachęcamy do udziału w Turnieju. Mamy nadzieję, że udział w nim wzbogaci naszych uczniów o nowe doświadczenia, rozwinie ich pasje i zainteresowania oraz wykształci postawy odpowiedzialności za rozwój "Małej Ojczyzny".

15 marca 2023