GÓRA GROSZA  30 XI

Uczniowie klasy III a z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w XXII edycję akcji Góra Grosza na rzecz dzieci niewychowujących się w swoich rodzinach. Od pierwszych dni akcji wszyscy systematycznie gromadzili monety, nad segregacją których czuwał zespół wybranych uczniów. Z dnia na dzień specjalnie przygotowane pojemniki stawały się coraz cięższe. Nie były więc zaskoczeniem emocje, które towarzyszyły podliczaniu zbiórki, zwłaszcza że dzięki mamie uczennicy, pani Iwonie Wopińskiej, dzieci mogły skorzystać z liczarki.

Ostatecznie okazało się, że uczniowie kl. III a zebrali łącznie 8871 monet na kwotę 466.65 zł.

Oczywiście takie efekty nie byłyby możliwe bez wsparcia Rodziców, za które serdecznie dziękujemy.

Joanna Roczniak

24 listopada 2021