Góra Grosza XXIV edycja Pomoc za grosze

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej Góra Grosza.
W dniach od 1 listopada do 31 stycznia odbyła się w naszej szkole wielka zbiórka drobnych monet. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni i chętnie się do tej akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli Towarzystwo Nasz Dom. Po zakończeniu akcji przyszła pora na policzenie zawartości klasowych skarbonek. Uczniowie klas I-VI zebrali łącznie 18845 sztuk monet.

Oto tabela ukazująca wyniki akcji.

Kwota w zł w przeliczeniu na jednego ucznia

I A

I B