I NAGRODA W KONKURSIE NA NAJLEPSZY PROJEKT 2021

W ramach zajęć z języka angielskiego w ramach z projektu Małopolskie Talenty uczniowie pracując w grupach wykonali projekt konkursowy promujący atrakcje gminy Ciężkowice. Jako efekt finalny projektu uczniowie samodzielnie nagrali film promocyjny w języku angielskim, na którym zaprezentowali ciekawe miejsca w naszej gminie. W trakcie pracy nad projektem korzystali z różnych programów graficznych np. Canva, aplikacji nagrywających dźwięk i obraz oraz służących do montowania filmu t.j. Filmora, PowerDirector, a także wykonywali prezentacje w programach Power Point oraz Sway.

Praca uczniów została doceniona przez jury, które oceniało 55 nadesłanych projektów konkursowych. Film naszych uczniów otrzymał najwyższą ilość punktów w swojej kategorii, a tym samym pierwsze miejsce oraz główną nagrodę.

Gratulujemy!

04 czerwca 2021