Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

W dniach 17 i 18 maja 2022 r. w Zborowicach oraz Ciężkowicach odbywały się turnieje półfinałowe w ramach współzawodnictwa sportowego Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W obu tych zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. W Igrzyskach Dzieci po dwóch wygranych i jednym remisie chłopcy przegrali mecz półfinałowy turnieju i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 3. miejscu. Dzień później starszym kolegom nie udało się tak wysoko zakończyć zawodów, gdyż po dwóch porażkach i jednym remisie sklasyfikowano drużynę na 7. miejscu.

Igrzyska Dzieci: Kacper Dziuban, Radosław Piotrowski, Marcel Wopiński, Wiktor Stanuch, Igor Kotul, Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Ksawery Drąg, Mateusz Dziuban

SP Ciężkowice – SP Olszyny 3:0

SP Ciężkowice – SP Pleśna 3:2

SP Ciężkowice – SP Gromnik 0:0