Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 4 października na popularnej tuchowskiej „Skałce” oraz rezerwowym boisku Tuchovii Tuchów rywalizowały dziewczęta i chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Wśród 250 zawodników znalazła się 19-osobowa ekipa reprezentująca naszą szkołę, która dostała się tam dzięki wygraniu eliminacji gminnych.

Wystartowaliśmy w trzech kategoriach spośród czterech rozgrywanych. Najlepiej zaprezentowały się dziewczęta startujące w Igrzyskach Dzieci i po bardzo dobrych biegach zajęły II miejsce w powiecie. Wielkie gratulacje również dla dziewcząt starszych, które zostały sklasyfikowane na piątym miejscu. Chłopcy startujący w Igrzyskach Dzieci zakończyli sztafetę na miejscu szóstym. Jednak warto wspomnieć, że w jej skład wchodzili zawodnicy z klasy IV a nawet III, co daje ogromną nadzieję, iż w przyszłości będą stanowić bardzo mocną drużynę walczącą już o medale.

Reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciężkowicach na Mistrzostwa Powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych

ID Dziewcząt: Daria Piotrowska, Natalia Lorek, Natalia Szymańska, Oliwia Galas, Zuzanna Kloc, Viktoria Kosiarska, Milena Galas

ID Chłopców: Stanisław Dziuban, Igor Lorek, Jan Ciepielowski, Aleksander Kosiarski, Kacper Syrek, Jakub Gieracki

IMS Dziewcząt: Magdalena Ciepielowska, Zuzanna Osysko, Klaudia Baniak, Weronika Zięba, Emilia Majcher, Karolina Gąsior