Igrzyska Dzieci
Rozgrywki piłki nożnej halowej

W dniach 16 i 19 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach odbyły się rozgrywki piłki nożnej halowej w ramach gminnych Igrzysk Dzieci. W pierwszym dniu swoje umiejętności zaprezentowali chłopcy i po całkiem dobrym turnieju, wygraniu trzech, a przegraniu jednego meczu zostali sklasyfikowani na drugim miejscu. Dziewczęta grające w czwartek po dwóch porażkach i jednej wygranej zakończyły zawody na miejscu piątym.

Reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciężkowicach

Dziewczęta: Maja Hołda, Viktoria Kosiarska, Daria Piotrowska, Milena Galas, Lena Figas, Wiktoria Dziedzina, Laura Tabiś, Ewelina Laska, Zuzanna Majcher, Emilia Zięba

ZS-P Ciężkowice – SP Siekierczyna 0:1

ZS-P Ciężkowice – SP Jastrzębia nr 1 0:1