26 listopada 2021

26 listopada na Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach zostały rozegrane mistrzostwa gminy dziewcząt i chłopców w koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek zgłosiły się cztery zespoły żeńskie (Bogoniowice, Ciężkowice, Jastrzębia nr 1 i Kąśna Dolna)  i pięć męskich (Bogoniowice, Ciężkowice, Kąśna Dolna, Siekierczyna i Zborowice). Po rozegraniu wszystkich spotkań drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce, nie przegrywając żadnego meczu, czym zapewnił sobie awans do zawodów powiatowych. Dziewczęta uplasowały się na pozycji drugiej.

Reprezentanci naszej szkoły:

Dziewczęta: Patrycja Olchawska, Martyna Wilga, Martyna Szarek, Julia Gwiżdż, Amelia Głód, Emilia Tabiś, Julia Dorota Szczerba, Julia Szybowska, Anita Gomułka, Nina Wojtaczka.

Chłopcy: Mikołaj Śliwa, Hubert Żaba, Daniel Bawołek, Łukasz Dziodzio, Hubert Hołda, Jakub Choczyński, Damian Ligęza, Patryk Szostek, Karol Król, Tymoteusz Skowron.

Michał Cieśla

Igrzyska Młodzieży Szkolnej