Informacja o organizacji egzaminu

Zapraszamy ósmoklasistów oraz rodziców do zapoznania się z informacją o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty obowiązującą w roku szkolnym 2020/2021. Poniżej w załączonym pliku znajduje się 6 sekcji:

1. Zdający oraz inne osoby biorące udział w organizowaniu i przeprowadzaniu egzaminów.

2. Środki bezpieczeństwa osobistego.

3. Środki bezpieczeństwa związane z organizacją przestrzeni, budynków, pomieszczeń.

4. Dodatkowe procedury bezpieczeństwa w dniu egzaminu.

5. Szczegółowe rozwiązania dotyczące przeprowadzania egzaminów z danego przedmiotu w dostosowanych warunkach.

6. Postępowanie w przypadku podejrzenia zakażenia u członka zespołu egzaminacyjnego lub u zdającego.

W poszczególnych sekcjach szczegółowo zostały opisane zasady dotyczące przeprowadzania egzaminu z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Źródło: 20210419 E8 Informacja AKT_2.pdf (cke.gov.pl)

18 maja 2021