Konkurs na najlepszy projekt edukacyjny 2021/2022

W bieżącym roku szkolnym trzy grupy z Centrum Wspierania Uczniów Zdolnych w naszej szkole biorące udział w projekcie Małopolskie Talenty zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach w konkursie na najlepszy projekt edukacyjny. W tym roku złożono 48 prac konkursowych ze wszystkich Centrów w czterech kompetencjach przedmiotowych, w tym: 16 z języka angielskiego, 15 z matematyki z elementami kompetencji przyrodniczych, 11 z technologii informacyjno-komunikacyjnych, 6 z przedsiębiorczości. Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły realizowali zajęcia z języka angielskiego, przedsiębiorczości oraz technologii komunikacyjno-informacyjnej. Nagrodą główną dla uczniów były tablety.

Tematy nagrodzonych projektów:

-przedsiębiorczość: Jak poszerzyć możliwość atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu młodzieży w naszej miejscowości?(opiekun grupy: Pani Anna Średniawa)

-TiK: Jak przed Elonem Muskiem zbudować autonomiczny samochód elektryczny? (opiekun grupy: Pan Dariusz Miłkowski)

- język angielski : W jaki sposób uczynić region Pogórza Ciężkowickiego atrakcyjnym dla młodych ludzi? (opiekun grupy: Pani Diana Piotrowska)

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i nauczycielom prowadzącym.

08 czerwca 2022