Konkurs plastyczny

Dzieci z naszego przedszkola jak co roku wzięły udział w kursie plastycznym Najpierw w rzece, później w kranie. Jak działa wody uzdatnianie organizowany przez Spółkę Komunalną Dorzecze Białej. Konkurs był skierowany do dzieci przedszkolnych uczęszczających do placówek zlokalizowanych na terenie gmin: Ciężkowice, Rzepiennik Strzyżewski, Ryglice i Tuchów.

Celem konkursu było:

• rozwijanie u dziecka wrażliwości ekologicznej,
  • podejmowanie inicjatyw mających na celu promowanie postaw odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego i innych osób,
  • kształtowanie u dzieci harmonii ze środowiskiem i postaw proekologicznych,
  • propagowanie wiedzy na temat wody jako niezbędnego elementu do życia dla człowieka oraz całego otoczenia.

Laureatami tego konkursu zostało dwoje dzieci: Zuzanna Kras z grupy III i Martyna Szymańska z grupy V. Prace dziewczynek zostały zamieszczone w kalendarzu organizatora.

Dnia 28.11 2023 r.  miało miejsce uroczyste wręczenie laureatom konkursu nagród, a wszystkim pozostałym uczestnikom wyróżnień. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Agnieszka Galas

05 grudnia 2023