Konkurs Śnieżny Dekalog

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, w ramach akcji Kręci mnie bezpieczeństwo… na stoku organizuje konkursu plastyczno-filmowy adresowany do dzieci i młodzieży szkolnej. Konkurs Śnieżny Dekalog polega na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

- kategoria I - wiek: 5 -10 lat,

- kategoria II - wiek: 11 -16 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do 5 marca 2021 r. pracy konkursowej - rysunku, plakatu lub spotu filmowego wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez Opiekuna na adres:

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji

ul. Puławska 148/150,

02-624 Warszawa.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 marca 2021 r.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie

kom. Paweł Jantoń

Źródło: Konkurs plastyczno-filmowy „Śnieżny dekalog” - AKTUALNOŚCI - KMP w Tarnowie (policja.gov.pl)

19 stycznia 2021