Laboratoria Przyszłości – realizacja w klasach I-III

W październiku sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości został wykorzystany w klasach młodszych w trakcie dyskoteki ze zdrowym poczęstunkiem oraz na wymienionych poniżej zajęciach. Były to:

• Ed. matematyczna w kl. IIIa - Rozwijanie sprawności matematycznych i logicznego myślenia z wykorzystaniem miar długości w oparciu o matę interaktywną.
  • Ed. techniczna w kl. IIa - Budowanie z klocków LEGO postaci z legendy „O Smoku Wawelskim”- rozwijanie kreatywności i pomysłowości dzieci.
  • Ed. techniczna w kl. IIb - Rozwijanie logicznego myślenia i kreatywności w  zabawie klockami LEGO - kształcenie umiejętności współpracy poprzez tworzenie własnych projektów.
  • Ed. przyrodnicza i informatyczna w kl. Ia i Ib - Tworzenie filmu rysunkowego „4 pory roku” na podstawie fotografii prac plastycznych.

Łącznie w październiku zrealizowano 12 godzin.

Małgorzata Gaj

31 października 2022