Laboratoria Przyszłości – realizacja w klasach I-III

W listopadzie kolejne zajęcia z wykorzystaniem sprzętu Laboratoria Przyszłości przeznaczono na organizację imprezy andrzejek dla wszystkich klas I-III - wykorzystanie sprzętu nagłaśniającego, aparatu i kamery, a ponadto na zajęcia w poszczególnych oddziałach:

• Ed. społeczna w kl. IIb - Dzień Życzliwości w klasie i szkole - wykorzystanie aparatu, stworzenie  fotorelacji z wydarzenia.
  • Ed. techniczna w kl. IIIa - Rozwijanie kreatywności i logicznego myślenia w zabawach klockami LEGO.
  • Ed. techniczna i informatyczna w kl. IIIb - Zajęcia rozwijające kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, a także umiejętność pracy w zespole poprzez projektowanie i budowanie ruchomych zabawek z klocków konstrukcyjnych LEGO.
  • Ed. polonistyczna w kl. IIIb - Wykorzystanie aparatu fotograficznego do stworzenia podsumowania zadań z I modułu projektu czytelniczego Lekturki spod chmurki.

Łącznie w listopadzie zrealizowano  7 godzin.

Małgorzata Gaj

30 listopada 2022