Letnia Szkoła Młodych Talentów 2022

26 uczniów z klas siódmych i ósmych uczestniczących w tym roku w projekcie Małopolskie Talenty w Centrum Wspierania Uczniów Zdolnych działającym w naszej szkole wzięło udział w tygodniowych warsztatach wakacyjnych w Krakowie. Zakwalifikowani uczniowie, którzy wyróżnili się wysoką frekwencją i szczególnym zaangażowaniem na zajęciach podczas całego roku mieli możliwość wyjazdu na darmowe warsztaty, podczas których mogli poznać innych uczniów z małopolskich szkół biorących udział w projekcie, którzy również chcą rozwijać swoje zainteresowania, doskonalić umiejętności oraz nabywać nowe kompetencje. Bogaty program warsztatów obejmował nie tylko zajęcia projektowe z kompetencji przedmiotowych, ale również trening umiejętności społecznych i różne wycieczki.

09 lipca 2022