Małopolskie Talenty - online

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej w bieżącym roku szkolnym zajęcia dodatkowe dla uczniów zdolnych w ramach projektu Małopolskie Talenty będą odbywać się na platformie Teams. 211 uczniów, którzy w czerwcu pisali test diagnozy uzdolnień i uzyskali wymaganą ilość punktów otrzymają e-mail z instrukcjami, jak zalogować się na platformę i w jakim terminie będą odbywać się zajęcia. Projekty będą realizowane z wykorzystaniem dostępnej technologii telekomunikacyjnej metodą PBL, polegającej na zdobywaniu kompetencji i kwalifikacji przez samodzielną pracę uczniów w pewnym z góry założonym przedziale czasu w celu rozwiązania jakiegoś problemu, czyli wykonania projektu. Uczniowie, komunikując się ze sobą na platformie i pracując w grupach (pokojach), będą mieli okazję wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności informatyczne oraz kompetencje przedmiotowe.

05 stycznia 2021