Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców

Dnia 12 grudnia w Koszycach Wielkich odbyły się Finały Powiatowe w ramach Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji o miano MISTRZA POWIATU stanęło cztery drużyny: z Siemiechowa, z Niedomic, z Ciężkowic, a w roli gospodarza imprezy Koszyce Wielkie. Mecze były rozgrywane w systemie „Każdy z każdym”. Czas gry został zaplanowany na trzy tercje, z czego pierwsza i druga trwały po pięć minut, natomiast w ostatniej tercji czas gry wynosił dziesięć minut. Nasi chłopcy, do rozegrania zawodów na tak wysokim szczeblu, jakim są Finały Powiatowe, podeszli z wielką odpowiedzialnością i determinacją, o czym świadczą wyniki poszczególnych spotkań, które zostały przedstawione poniżej. Należy tu przypomnieć, że w turnieju spotkały się cztery najlepsze zespoły z powiatu. Nasza reprezentacja wszystkie swoje spotkania z rywalami zakończyła zwycięstwami, czym zapewniła sobie pierwsze miejsce w turnieju. Następstwem owego zwycięstwa jest awans naszej drużyny do zawodów kolejnego szczebla, jakim są rozgrywki rejonowe. Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji: Jakub Choczyński, Szymon Dziuban, Kacper Dziuban, Hubert Hołda, Hubert Żaba, Mikołaj Śliwa, Damian Ligęza, Igor Kotul, Patryk Szostek, Karol Król, Tymoteusz Skowron, Kacper Kachniarz.

Przebieg spotkania:

Drużyny: