Nagroda specjalna dla chóru NOLITE TIMERE w konkursie małopolskim.

Kolejny sukces naszego szkolnego chóru. Tym razem NOLITE TIMERE zdobył NAGRODĘ SPECJALNĄ w XII Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej, który odbył się 16 listopada 2023 r. w XXV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. Konkurs został objęty patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewody Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty, Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Jury konkursu podkreśliło bardzo wysoki poziom i różnorodność prezentacji. Występ naszych chórzystów zwrócił uwagę doskonałą intonacją, dykcją, dyscypliną i piękną prezentacją sceniczną. Występ chóru na Koncercie Laureatów został nagrodzony wielkimi brawami. Słowa uznania dla naszym młodych artystów popłynęły również do Kurator Małopolski Barbary Nowak.

Małgorzata Miłkowska

06 grudnia 2023