Nagrody Burmistrza

Jak co roku w naszej szkole na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Burmistrza uczniom z całej Gminy Ciężkowice. Nagrody te przyznawane są po zakończeniu roku szkolnego w kilku kategoriach i są to nagrody pieniężne. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni  we wszystkich kategoriach.

Stypendium naukowe I stopnia za osiągnięcie wysokich wyników w nauce (średnia 5,33 i wyższa oraz co najmniej bardzo dobre zachowanie) otrzymali: Natalia Szymańska, Natalia Lorek, Magdalena Dziuban, Anna Ciepiela, Iga Gucwa, Oliwia Stanuch, Jakub Szczudrawa, Daria Zabierowska, Zuzanna Rutka, Konrad Król, Lena-Truchan Szostek.

Stypendium II stopnia (laureaci konkursów wojewódzkich)  otrzymali: Kacper Dziuban i Anita Gomułka za zajęcie III miejsca w województwie w XXII edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski.

Stypendium artystyczne w kategorii indywidualnej otrzymali:

- Izabela Trela za zdobycie I miejsca w części muzycznej II Diecezjalnego Konkursu o św. Janie Pawle II na szczeblu międzypowiatowym;

- Anna Miłkowska za zdobycie II miejsca w części muzycznej II Diecezjalnego Konkursu o św. Janie Pawle II na szczeblu międzypowiatowym;

- Kacper Kachniarz za zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym uczniów szkół muzycznych;

- Natalia Wilga za zdobycie II miejsca w etapie regionalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez KRUS.

Stypendium artystyczne w kategorii zespołowej  za zdobycie II miejsca w etapie wojewódzkim VII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej  w Koszycach Małych otrzymali: Julia Rutka, Karina Toporkiewicz, Emilia Majcher, Julia Laska, Anna Drażnicia, Klaudia Kanigowska, Karolina Kanigowska.

Stypendium sportowe w kategorii indywidualnej otrzymali:

- Viktoria Kosiarska za zajęcie I miejsca indywidualnie w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt;

- Nadia Piątek za zajęcie II miejsca indywidualnie w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt.

Stypendium sportowe w kategorii drużynowej otrzymali:

- Lena Padoł, Julia Wojtanowicz, Oliwia Galas za zajęcie I miejsca w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt;

- Nikodem Gut, Mateusz Dziuban, Szymon Sajak, Wiktor Stanuch, Filip Wiejaczka za zajęcie I miejsca w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzież Szkolnej.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy zdobytych nagród i życzymy dalszych sukcesów.

Michał Cieśla

23 czerwca 2023