Nasza drużyna trzecia

19 października na Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt z rocznika 2003, 2004, 2005. Po losowaniu nasza drużyna trafiła do grupy ze szkołami z Bogoniowic i Zborowic. Po rozegraniu fazy grupowej nasze dziewczęta trafiły do rozgrywek półfinałowych, gdzie trafiły na drużynę z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Pławnej. Mecz ten zakończył się remisem bezbramkowym i o wyniku zadecydowały rzuty karne. Niestety nasze dziewczyny miały mniej szczęścia i uległy rywalkom. Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Kapałka Magdalena, Ablewicz Patrycja, Łoś Klaudia, Trela Eliza, Mastalska Katarzyna, Wietecha Magdalena, Skrabska  Aleksandra, Janas Wiktoria, Gniadek Karolina, Kapałka  Roksana.

Michał Cieśla

19 października 2018