Nasze szkolne ZUCHY

W dniach 8 i 9 marca 2023 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Zuch. W pierwszym dniu uczniowie pisali test zintegrowany składający się z pytań dotyczących języka polskiego, matematyki i przyrody. W drugim dniu test był z języka angielskiego. Zainteresowanie konkursem od kilku lat jest duże. W tym roku naszą szkołę reprezentowali:

I a – Zuch zintegrowany: Julia Job, Karol Padoł, Adrian Osysko

Zuch z języka angielskiego: Leon Wójcik, Julia Job, Karol Padoł, Mikołaj Sajak

I b – Zuch zintegrowany: Lilianna Bania, Kamil Bawołek, Nadia Mika, Mikołaj Michalik, Kornelia Truchan, Bartłomiej Zięcina

II a – Zuch zintegrowany: Anita Fudyma, Aleksandra Ciepiela, Julia Rojek, Małgorzata Kuklewicz, Aleksander Kosiarski

Zuch z języka angielskiego: Aleksandra Ciepiela, Konrad Szewczyk, Małgorzata Kuklewicz

II b Zuch zintegrowany: Paulina Gaj, Zofia Hydzik, Aleksandra Bajorek, Maja Kapałka, Szymon Sowiński, Amelia Nowakowska

Zuch z języka angielskiego: Amelia Nowakowska, Zofia Hydzik, Milena Wielbłąd

III a – Zuch zintegrowany: Oliwia Galas, Milena Malinowska, Filip Szymański, Amelia Fryczek

Zuch z języka angielskiego: Oliwia Galas, Milena Malinowska, Filip Szymański

III b Zuch zintegrowany: Klaudia Urban, Jakub Gomułka, Jakub Figas,  Magdalena Mikos, Patrycja Burek, Paweł Zięba,  Mateusz Leśniak

Zuch z języka angielskiego: Klaudia Urban, Jakub Gomułka, Jakub Figas, Nikola Job

Testy uczniów zostały odesłane i ocenione przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Wyłoniono uczestników, którzy wykazali się największą wiedzą.

Z naszej szkoły tytuł laureata otrzymali:

Paulina Gaj kl. II b – 2. miejsce w konkursie zintegrowanym

Klaudia Urban III b – 14. miejsce w konkursie z języka angielskiego

Dziewczynki otrzymały dyplomy laureata oraz nagrody książkowe, pozostali uczestnicy dyplomy uznania. Pani Dyrektor wręczyła nagrody 7 czerwca na szkolnym apelu. Laureatom oraz wszystkim odważnym, którzy przystąpili do testów, gratulujemy wiedzy oraz życzymy kolejnych sukcesów w najbliższych edycjach konkursu.

Małgorzata Gaj

10 marca 2023