Obchody Dnia Świętego Patryka

Dnia 15 marca w piątek w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka – patrona Irlandii. Uczniowie i nauczyciele zostali poproszeni o założenie ubioru w kolorze zielonym, z jakimś zielonym elementem lub przypięcie symbolicznej zielonej koniczynki. Na korytarzach  można było spotkać skrzaty zachęcające do wzięcia udziału w quizach z pytaniami dotyczącymi św. Patryka i Irlandii.

Była to też okazja do degustacji babeczek, galaretek, ciasteczek, cukierków i innych łakoci – oczywiście w kolorze zielonym i pomarańczowym przygotowanych przez uczniów klasy VI a. Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizacji tego szczególnego dnia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Aldona Król

17 marca 2024