Oddaj swój głos w Gminnym Przeglądzie Talentów

Szanowni Państwo!

Za nami pierwszy etap  Gminnego Przeglądu Talentów pod hasłem Podziel się swoją pasją. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa w Ciężkowicach oraz grupy projektowe Małopolskie Talenty – Przedsiębiorczość. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Ciężkowice Pana Stanisława Kuropatwy. Celem projektu jest promowanie młodych talentów oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Szacowne jury w składzie: Pani Beata Weron – Białas – sekretarz gminy, Pani Anna Zagała – dyrektor administracji placówek oświatowych w Ciężkowicach oraz pani Zofia Tarasek – dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Ciężkowicach dokonało oceny najlepszych prac/ materiałów wideo  w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I – IV oraz uczniowie klas V – VIII w następujących dziedzinach: talent plastyczny, fotograficzny, literacki, aktorski, sportowy, taneczny, wokalno – muzyczny oraz w kategorii „inna pasja i zainteresowanie”. Szczegółowe wyniki konkursu zostaną podane w późniejszym terminie. Do internetowego plebiscytu jury wytypowało szerszą grupę uczniów posiadających różne talenty i niezwykłe umiejętności.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia prac/filmów wideo i oddania swojego głosu na pasję/zainteresowanie Waszym zdaniem najciekawszą. Mamy nadzieję, że internetowy plebiscyt pozwoli na wyłonienie niezwykłej i utalentowanej osobowości, jak również przyczyni się do pozytywnego wzmocnienia pasji i zainteresowań wszystkich naszych uczestników.

Głosować można do 15 grudnia 2021 r. do godziny 18:00

Link do materiałów i głosowania

Koordynator projektu - Anna Średniawa

08 grudnia 2021