Pierwsze miejsce siatkarzy

6 lutego 2019 roku drużyna chłopców  naszej szkoły wzięła udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej. Rozegrane one zostały na Hali Widowiskowo – Sportowej w Cieżkowicach. W szranki o tytuł mistrza gminy stanęły cztery drużyny szkół podstawowych z Siekierczyny, Jastrzębi nr. 2, Bogoniowic i Ciężkowic. W trakcie turnieju nasza reprezentacja pokonała drużyny z Bogoniowic (2:1) i jastrzębi nr. 2 (2:1) ulegając drużynie z Siekierczyny (1:2). Jednak w ostatecznym rozrachunku nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce, tym samym awansując do półfinału powiatu.

Nasi reprezentanci to: Daniel Bawołek, Szymon Dziuban, Hubert Hołda, Michał Drzewicz, Tomasz Postawa, Jakub Majcher, Dawid Dutka, Mateusz Szurkawski, Paweł Korcik, Mikołaj Śliwa.

Michał Cieśla

06 lutego 2019