Piłka ręczna

Dnia 6 i 7 marca 2019 w Ciężkowicach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej. W pierwszym dniu zmagań sportowych bardzo dobrze poradziła sobie nasza męska reprezentacja. W ostatnim meczu zapewniła sobie wygraną w rzutach karnych i awansowała do dalszego etapu rozgrywek powiatowych.

W turnieju naszą szkołę reprezentowali: Kamil Gąsior, Tomasz Postawa, Szymon Dziuban, Michał Drzewicz, Jakub Majcher, Paweł Korcik, Mikołaj Śliwa, Maciej Zięcina, Konrad Piotrowski, Damian Ligęza, Szymon Librant, Daniel Bawołek, Jakub Dziodzio, Hubert Żaba, Hubert Hołda, Tymoteusz Skowron.

Wyniki naszej drużyny w gr. A

Ciężkowice – Bogoniowice  7:2

Ciężkowice – Siekierczyna  3:1

Mecz półfinałowy: Ciężkowice – Zborowice  4:2

Mecz finałowy: Ciężkowice – Jastrzębia nr 1  2:2 (k. 2:1)

Natomiast w drugim dniu na parkiecie zameldowały się dziewczęta. One również bardzo dobrze rozpoczęły turniej, jednak w ostatnim meczu minimalnie uległy późniejszym zwyciężczyniom całych zawodów i ostatecznie zajęły drugie miejsce.

Reprezentacja SP Ciężkowice: Natalia Bajorek, Magdalena Dziuban, Alicja Gąsior, Matylda Hołda, Julia Kras, Patrycja Olchawska, Justyna Osysko, Natalia Skrobisz, Julia Szybowska, Emilia Tabiś, Martyna Wilga, Anna Zych.

Wyniki:

Ciężkowice – Zborowice  3:0