Podsumowanie projektu

W ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno-Społecznego Każdy inny – wszyscy równi nasza szkoła włączyła się w obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych obchodzonych 5 maja.

Każda z klas mogła wykonać wybrane zadania w dowolny sposób, zbiorowo bądź indywidualnie. Powstały plakaty, wystawy prac, gazetki oraz prezentacje multimedialne. Przeprowadzone zostały także zajęcia informacyjno-edukacyjne.

Tym samym podsumowaliśmy udział w Projekcie. Ufamy, że jego realizacja przyczyniła się do uwrażliwienia naszych uczniów na obecność i potrzeby osób z różnymi problemami i wpłynie na kształtowanie się w dalszym życiu postaw otwartości, tolerancji i zrozumienia dla drugiego człowieka.

Koordynatorzy

14 maja 2023