Podwójny sukces!

Z radością informujemy, że nasza szkoła uzyskała tytuł „Szkoły najlepiej czytającej w gminie Ciężkowice”, a indywidualnie dwie uczennice: Ania Miłkowska z klasy IVb oraz Karina Toporkiewicz z klasy VIa zdobyły tytuły Mistrzów Pięknego Czytania ze Zrozumieniem w swoich kategoriach wiekowych.

Gminny Konkurs Pięknego Czytania ze Zrozumieniem, przywrócony po trzech latach przerwy z powodu pandemii, odbył się w SP w Bruśniku. Poprzedziły go zmagania w naszej szkole, w wyniku których zostały wyłonione dwie reprezentantki- Ania w kategorii klas II-IV oraz Karina w grupie uczniów starszych V-VIII. Obie Mistrzynie szkolnego etapu konkursu wspaniale wystąpiły w konkursie gminnym, pokonując wszystkich swoich konkurentów i zdobywając pierwsze miejsca!

Gratulujemy sukcesu i wspaniałych nagród oraz życzymy kolejnych osiągnięć! Warto nadmienić, że jako zdobywcy Pucharu Burmistrza Gminy Ciężkowice mamy przywilej organizacji kolejnego Konkursu Pięknego Czytania dla szkół naszej gminy w następnym roku szkolnym.

Gabriela Schabowska

09 grudnia 2022