Półfinał Powiatowy Igrzysk Dzieci

Półfinał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Koszykówce Chłopców,

Czermna 06.12.2019 r.

Jak wszystkim wiadomo, w kalendarzu dzień, 6 grudnia to dzień w którym Święty Mikołaj odwiedza wszystkich, wręczając prezenty. Nasi chłopcy jak również i szkoła nie mogli sobie wymarzyć lepszego prezentu jak wywalczenie awansu do finałów powiatowych w koszykówce. Do rozgrywek półfinałowych zakwalifikowało się sześć zespołów: z Rzuchowej, z Lubczy, z Tuchowa,  z Siemiechowa, z Czermnej i Ciężkowic. Po losowaniu nasza drużyna trafiła na zespoły z Czermnej i z Lubczy. Po rozegraniu meczów i odniesieniu dwóch zwycięstw Ciężkowice zdobyły pierwsze miejsce w swojej grupie. W meczu o awans do finału powiatowego nasi koszykarze zmierzyli się w trzymającym do samego końca w napięciu meczu z drużyną z Tuchowa zakończonym zwycięstwem 5:4 dla Ciężkowic. Gratulujemy odniesionego sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Skład zespołu: Jakub Choczyński, Szymon Dziuban, Hubert Hołda, Hubert Żaba, Jakub Dziodzio, Mikołaj Śliwa, Damian Ligęza, Kacper Dziuban, Igor Kotul, Patryk Szostek, Karol Król, Tymoteusz Skowron.

Przebieg turnieju:

Drużyny: