Półfinał Powiatu

Półfinał Powiatu W Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Dnia 17 października w Czermnej odbył się Półfinałowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Zostały one podzielone w trakcie losowania na dwie grupy. Drużyna Ciężkowic trafiła na zespoły z Paleśnicy i z Ryglic. Po rozegraniu spotkań grupowych nasze dziewczęta stoczyły zaciętą walkę z zespołem z Gromnika, któremu uległy w dogrywce 1:2 i w klasyfikacji końcowej zajęły trzecie miejsce. Reprezentantkom naszej szkoły dziękujemy za walkę i życzymy dalszych sukcesów.

Składy reprezentacji oraz dokładne wyniki:

Grupa dziewcząt: Patrycja Ablewicz, Kinga Średniawa, Natalia Skrobisz, Alicja Gąsior, Matylda Hołda, Anna Zych, Zuzanna Gabor, Justyna Osysko, Patrycja Gomułka.

1. Paleśnica – Ryglice 0:2

2. Ciężkowice – Paleśnica 1:0