Półfinał Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

Dnia 8 grudnia 2021 r. odbył się półfinał powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Zawody odbyły się na hali widowiskowo – sportowej w Tuchowie. Do rozgrywek zgłosiło się pięć szkół: Ciężkowice, Pleśna, Siemiechów, Tuchów i Turza. Przyjęto system rozgrywek „każdy z każdym”, co spowodowało, że każdy zespół miał do zagrania cztery mecze. Po rozegraniu turnieju nasza reprezentacja uplasowała się na czwartym miejscu, które niestety nie daje awansu do dalszego etapu rozgrywek, czyli do finału powiatu. Awans wywalczyły sobie szkoły z Tuchowa i Siemiechowa.

Chłopcom dziękujemy za wolę walki i godne reprezentowanie naszej szkoły. Byli to: Mikołaj Śliwa, Hubert Żaba, Daniel Bawołek, Jakub Dziodzio, Hubert Hołda, Maciej Zięcina, Damian Ligęza, Patryk Szostek, Karol Król, Tymoteusz Skowron.

Michał Cieśla

08 grudnia 2021