Półfinały powiatowe w piłce ręcznej -Tuchów

W dniach 5-8 kwietnia w Tuchowie odbywały się półfinały powiatowe w piłce ręcznej. Nasza szkoła po wygraniu zawodów gminnych brała udział w trzech spośród czterech takich turniejów. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy startujący w Igrzyskach Dzieci (klasa IV -VI), którzy po wygraniu zawodów  awansowali do dalszego etapu rozgrywek. Tej sztuki nie udało się już powtórzyć dziewczynom oraz chłopcom startującym w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII). Wszystkim startującym gratulujemy odwagi wzięcia udziału w tej najbardziej kontaktowej z dyscyplin rozgrywanych w ramach szkolnego współzawodnictwa sportowego.

Reprezentacja chłopców (Igrzyska Dzieci): Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Kacper Dziuban, Mateusz Dziuban, Nikodem Gut, Igor Kotul, Oliwier Nędza, Wiktor Stanuch, Maksymilian Śliwa, Filip Wiejaczka, Marcel Wopiński,

Reprezentacja dziewczyn (Igrzyska Młodzieży Szkolnej):

Małgorzata Bajorek, Natalia Bajorek, Magdalena Dziuban, Aleksandra Gąsior, Patrycja Olchawska, Martyna Szarek, Julia Szczerba, Julia Szybowska, Marcelina Szymańska, Emilia Tabiś, Martyna Wilga, Magdalena Woźniak

Reprezentacja chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej):

Daniel Bawołek, Jakub Dziodzio, Hubert Hołda, Damian Rutka, Kamil Semla, Tymoteusz Skowron, Patryk Szostek, Mikołaj Śliwa, Bartosz Zabielny, Hubert Żaba.

Rafał Galas

07 kwietnia 2022