Powiatowe Igrzyska

Dzieci w Szachach Drużynowych

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach w składzie: Karol Król, Hubert Hołda, Szymon Dziuban i Julia Szybowska wzięła udział w rozegranym 13 listopada Powiatowym Finale Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych. Nasi uczniowie spotkali się w turnieju z wieloma szachistami obytymi z turniejami różnego szczebla do międzynarodowego włącznie. Zawody były więc okazją do zdobycia szachowego doświadczenia i rozwinięcia swoich umiejętności. Mimo przewagi szkół będących naszymi rywalami w zawodach, nasi uczniowie zaprezentowali się dobrej strony. Zdobyli kilka punktów i łatwo nie oddali pola swoim przeciwnikom. Ostatecznie nasza szkoła została sklasyfikowana na miejscu siódmym zdobywając kilka punktów do powiatowej punktacji współzawodnictwa sportowego szkół.

Joanna Dziuban

13 listopada 2019