Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

9 października w Parku Biegowym Marcinka w Tarnowie zostały rozegrane powiatowe zawody Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Szkolne sześcioosobowe reprezentacje rywalizowały na trudnej trasie w biegach rozstawnych.  W czterech kategoriach zawodów wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Nasi reprezentanci bardzo dobrze radzili sobie w rywalizacji, zajmując znaczące miejsca w końcowych klasyfikacjach. Drugie miejsca zajęły nasze „męskie” reprezentacje w obu kategoriach wiekowych. Nieco gorzej wypadły nasze dziewczęta, sklasyfikowane w obu grupach na miejscach czwartych. Sportowy wynik klasyfikuje naszą szkołę w czołówce powiatowej klasyfikacji współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego.

W zawodach Szkołę Podstawowa w Ciężkowicach reprezentowali:

Igrzyska Dzieci -  dziewczęta: Małgorzata Bajorek, Julia Gebert, Ada Uznańska, Julia Dorota Szczerba, Nina Wojtaczka, Magdalena Woźniak.

Igrzyska Dzieci -  chłopcy: Hubert Bajorek,  Jakub Choczyński, Kacper Dziuban, Hubert Hołda, Igor Kotul, Tymoteusz Skowron, Wiktor Stanuch.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej -  dziewczęta: Natalia Bajorek, Natalia Gucwa, Matylda Hołda, Ewelina Maciaszek, Patrycja Olchawska, Marcelina Szymańska, Anna Zych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej -  chłopcy: Jakub Dziodzio, Szymon Dziuban, Damian Ligęza, Bartłomiej Kapałka, Paweł Korcik, Maciej Zięcina, Hubert Żaba.

Joanna Dziuban

08 października 2020