Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

29 września w Siedliskach odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie imprezy pojawiły się dwie nasze reprezentacje startujące w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (2007-2008 r.) w siedmioosobowych składach. Trasy zostały wytyczone w bardzo ciężkim, typowo przełajowym terenie. Tym bardziej cieszy nas, że obie ekipy wróciły z pucharami. Dziewczęta zakończyły zmagania na czwartym, a chłopcy na trzecim miejscu.

Reprezentacja dziewcząt : Małgorzata Bajorek, Julia Gebert, Julia Dorota Szczerba, Julia Szybowska, Marcelina Szymańska, Nina Wojtaczka, Magdalena Woźniak.

Reprezentacja chłopców : Jakub Dziodzio, Hubert Hołda, Karol Król, Damian Ligęza, Jakub Oślizło, Maciej Zięcina, Hubert Żaba.

Rafał Galas

29 września 2021