Powiatowy Półfinał

Dnia 19 lutego w Gromniku zostały rozegrane zawody powiatowego półfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn będących mistrzami swoich gmin, a wśród nich reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Nasze uczennice w rozgrywkach grupowych pokonały Zakliczyn 2:0 i Rzepiennik Biskupi 2:1 i wydawało się, że są pewne awansu do drugiej rundy turnieju. Niestety porażka 0:2 z Rzuchową przy niekorzystnych wynikach innych spotkań grupowych zepchnęła nasz zespół na trzecie miejsce, zamykając jednocześnie drogę do dalszych gier. Nasze zawodniczki mogą jednak mieć satysfakcję z dobrego wrażenia, jakie pozostawiły po sobie w poszczególnych meczach.

Skład naszej reprezentacji: Sylwia Baniak, Natalia Chrząszcz, Aleksandra Dziuban, Mariola Florek, Justyna Gucwa, Katarzyna Mastalska, Klaudia Mucha,  Aleksandra Skrabska, Eliza Trela, Alicja Wiatr, Magdalena Wietecha .

Joanna Dziuban

19 lutego 2019