Powiatowy Półfinał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Po raz pierwszy w historii powiatowe zawody piłki siatkowej zawitały do nowo wybudowanej hali sportowej w Rzepienniku Biskupim. 14 marca odbył się tam Powiatowy Półfinał Igrzysk Dzieci w Mini Siatkówce Chłopców. Do rywalizacji na tym szczeblu rozgrywek przystąpiło siedem szkół reprezentujących południową część powiatu tarnowskiego. W zawodach wzięła również udział drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Nasi uczniowie w fazie grupowej zagrali z zespołami z Gromnika i Rzuchowej. Po porażce w pierwszym meczu i wygranej w drugim nasza ekipa z drugiego miejsca w grupie przystąpiła do turniejowego półfinału i zdobyła awans do kolejnego etapu rozgrywek. Rywalami byli chłopcy z Rzepiennika Strzyżewskiego, którzy wygrali równoległą grupę. Po wyrównanym pojedynku więcej szczęścia mieli nasi rywale, którzy po trzysetowej walce zeszli z parkietu zwycięsko. Naszej ekipie w końcowej klasyfikacji pozostało trzecie miejsce.

Szkołę Podstawową w Ciężkowicach w zawodach reprezentowali:

Michał Bednarz

Ksawery Drąg