Powiatowy Półfinał Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach wzięła udział w powiatowym półfinale Igrzyska Dzieci w siatkówce rozegranym 28 lutego w Gromniku. Do zawodów przystąpiło 8 drużyn będących mistrzami swoich gmin. Nasza ekipa w fazie grupowej nie sprostała żadnemu z rywali i na tym etapie pożegnała się dalszą rywalizacją. Udział naszych dziewczynek w zawodach powiatowych był ważnym sportowym doświadczeniem, a zaprezentowane umiejętności, mimo niepowodzenia w postaci wyników, ocenić należy jako dobre. Z pewnością nasza drużyna zostawiła dobre wrażenie, godnie reprezentując szkołę w zawodach.

W reprezentacji naszej szkoły występowały: Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Julia Laska, Emilia Majcher, Anna Miłkowska, Nadia Piątek, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Agnieszka Tomasiak, Weronika Zięba

Joanna Dziuban

28 lutego 2023