Przedświąteczne przygotowania w Szkolnym Kole Caritas

Nasze Szkolne Koło Caritas kilka ostatnich tygodni poświęciło na przygotowania różnych akcji charytatywnych. Własnoręcznie wykonaliśmy kartki świąteczne dla osób chorych oraz stroiki na wigilię dla starszych i samotnych, zbieraliśmy dary dla ubogich rodzin z naszej parafii, a także odwiedziliśmy Ośrodek Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych w Karwodrzy. Bardzo dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy poświęcili swój czas i wspierali nasze działania. W szczególności dziękuję Paniom: Joannie Dziuban i Annie Pierz za pomoc w świątecznej dekoracji korytarzy szkolnych.

W imieniu Szkolnego Koła Caritas życzę wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i błogosławieństwa Bożej Dzieciny w Nowym Roku.

Opiekun Koła Caritas,
Diana Piotrowska