Religia klas młodszych

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Nikt z nas nie pomyślał nawet, że przyjdzie nam coś takiego przeżywać – niestety nam również trzeba się z tym zmierzyć i ogarnąć to z wielką odpowiedzialnością i sumiennością.

Lekcje religii jak i inne zajęcia będą odbywały się na odległość i choć jest to o wiele mniej komfortowe dla nas wszystkich na dzień dzisiejszy nie możemy tego zmienić. Kochani odczuwamy brak szczególnie wtedy, kiedy coś tracimy - więc niech ta sytuacja nauczy nas doceniać zwyczajne rzeczy – możliwość przebywania razem, wyjście do szkoły…. i wiele, wiele codziennych rzeczy. Niech Dobry Bóg pozwoli nam jak najszybciej powrócić do tego co było, abyśmy z jeszcze większą gorliwością i wdzięcznością podchodzili do wypełniania naszych obowiązków zgodnie z naszym powołaniem – ucznia, rodzica, nauczyciela….

Kochani pomimo, iż katecheza klas młodszych odbywa się według planu dwa razy w tygodniu i tak będziemy wpisywać tematy do e- dziennika to zachęcam i proszę, abyście umożliwili swoim dzieciom uczestniczenie w codziennej katechezie i programie przygotowanym dla dzieci w wieku 6-11 lat  na czas kwarantanny przez wspaniały zespół MOCNI W DUCHU DZIECIOM.

Program emitowany jest na żywo od poniedziałku do piątku

o godz. 11:00.

Umożliwiając dziecku uczestnictwo w tym programie możemy mieć pewność, że będzie miało dostęp do dobrych treści i zadań, które z radością może wykonywać w dowolnej chwili, a czas spędzony przed ekranem będzie dobrze wykorzystany i owocny.

Aby uczestniczyć w transmisji na żywo wpisujemy w Google mocniwduchudzieciomnazywo – tam również można odtworzyć wcześniejsze odcinki w dowolnym dla nas czasie.

KOCHANI najważniejsza jednak pozostaje nasza codzienna modlitwa, o którą Was tak bardzo proszę i zachęcam do włączania się w te formy modlitewne proponowane przez Kościół i Papieża.

Pozdrawiam serdecznie z pamięcią w modlitwie

Katecheta Aneta Kozioł

25 marca 2020