Spotkania z lekturą

17 marca, w ramach Spotkań z lekturą uczniowie klasy III a gościli w klasie policjanta, tatę naszego ucznia. Pan Jacek Bajorek uatrakcyjnił zajęcia, pomagając znaleźć odpowiedzi na pytania: Czym zajmuje się detektyw? Czego używa w swojej pracy? Dlaczego pracuje w rękawiczkach? Co może być śladem kryminalistycznym? Gdzie można znaleźć/zostawić ślady? Fachowe informacje tylko spotęgowały ciekawość uczniów, którzy chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o zawodzie policjanta. Przy okazji przypomnieli sobie wiadomości dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz w sieci.

Panu Bajorkowi składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas i bardzo ciekawe zajęcia. Z pewnością pozostaną one na długo w pamięci.

Joanna Roczniak

17 marca 2022