Stawiam na czytanie

Klasa III a w maju zakończyła realizację autorskiego projektu Stawiam na czytanie, którego celem było promowanie czytelnictwa, rozwijanie nawyku codziennego czytania, rozbudzanie motywacji do samodzielnej pracy oraz systematyczności w swoich działaniach.

Niemal wszyscy wzięli udział w co najmniej jednym etapie projektu, a 8 uczniów wykazało się niezmierną wytrwałością i pracowitością. Byli to:

Szymon Bajorek,

Paulina Dziuban,

Aleksandra Kozik,

Mikołaj Nowak,

Lena Padoł,

Błażej Rusin,

Lena Truchan-Szostek,

Laura Wopińska.

Oprócz przeczytania poleconych kilkunastu książek uczniowie musieli wypełnić karty lektur, wykazać się znajomością treści oraz umiejętnościami językowymi, gramatycznymi, a często i ortograficznymi.

W każdym etapie uczniowie otrzymywali drobne nagrody, a na zakończenie dyplomy.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Rodziców: A. J. Bajorków,  M. J. Kwaśnych,  I. P. Wopińskich.

Dziękujemy!

Pozostając przy tematyce książek, chcielibyśmy podziękować Rodzicom za zakup do szkolnej biblioteki pozycji, które pojawiły się na nowej liście lektur do klasy III.

Dziękujemy Państwu: A. G. Mrozom,  J. S. Nowakom,  I. P. Wopińskim.

Joanna Roczniak

30 maja 2022