Sukces naszego chóru w Lubniu

XVI Przegląd Pieśni Patriotycznej Głosy wojny, dźwięki pokoju organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu to wielkie święto patriotyzmu. 24 listopada 2022 roku wydarzenie to zgromadziło na prezentacjach konkursowych uczestników z wielu szkół i przedszkoli z całej Polski. Chórzyści ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach wystąpili w Lubniu po raz trzeci i podobnie jak w poprzednich edycjach Przeglądu (dwa zwycięstwa) odnieśli wielki sukces. Odmłodzony chór znalazł się w gronie laureatów i 29 listopada 2022 roku podczas Koncertu Laureatów odebrał II nagrodę. Chór otrzymał pochwały za wielką kulturę sceniczną, doskonałą prezentację, dyscyplinę wykonawczą i wyjątkową muzykalność.

Małgorzata Miłkowska

13 grudnia 2022