Sukcesy w XVII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Lubniu.

Wspaniałe emocje, utalentowani uczestnicy i niezapomniane chwile. Tak można krótko podsumować XVII Przegląd Pieśni Patriotycznej organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu. Podobnie jak w poprzednich latach, konkurs przyniósł nie tylko piękne melodie, ale również niesamowitą atmosferę patriotyzm. 23 listopada 2022 r. wydarzenie to zgromadziło na prezentacjach konkursowych ponad 500 uczestników z wielu szkół i przedszkoli z całej Polski. Chór NOLITE TIMERE ze Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach wystąpił w Lubniu już czwarty raz i podobnie jak w poprzednich edycjach przeglądu odniósł wielki sukces. Chór znalazł się w gronie zwycięzców i 28 listopada 2023 r. podczas Koncertu Laureatów odebrał I nagrodę. Po swoim występie chórzyści otrzymali liczne pochwały za wielką kulturę sceniczną, doskonałą prezentację, dyscyplinę wykonawczą i wyjątkową muzykalność. W konkursie bardzo dobrze zaprezentowała się również Izabela Trela. Nasza solistka zdobyła II miejsce.

Małgorzata Miłkowska

06 grudnia 2023