Świąteczna paczka

W dniach 7-15 grudnia 2022 r. wspólnie ze Szkolnym Kołem Caritas zorganizowaliśmy w naszej szkole akcję Świąteczna paczka dla osób potrzebujących z terenu naszej gminy i parafii. Zbieraliśmy w klasach produkty o dłuższym terminie ważności, tj. cukier, kawa, herbata, ryż, kasza, konserwy, masło, margaryna, olej, słodycze, bakalie oraz środki czystości. Zostały one później przekazane Caritas, która w okresie przedświątecznym przygotowała paczki dla potrzebujących.

Dziękuję za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji świątecznej paczki dzieciom, rodzicom, wychowawcom klas, nauczycielom, w szczególności p. Dianie Piotrowskiej i ks. Grzegorzowi Banasiowi. Dziękuję za Waszą dobroć i otwarte serca.

Jadwiga Mikos

23 grudnia 2022