Świątecznie w Szkolnym Kole Caritas

Podczas ostatnich 2 miesięcy uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas ochoczo włączyli się w przygotowanie kartek świątecznych oraz stroików bożonarodzeniowych, które podczas spotkania wigilijnego przekazali osobom starszym i samotnym z naszej parafii. Przesłaliśmy również własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami podopiecznym Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Grybowie.

Jak co roku przeprowadziliśmy wśród uczniów naszej szkoły zbiórkę prezentów dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka Promyk w Rzuchowej. Dzieci i opiekunowie byli zachwyceni mnóstwem prezentów i przesyłają wszystkim najlepsze życzenia na cały Nowy Rok.

Ponadto w tym roku członkowie Caritas zajęli się świątecznym wystrojem naszej szkoły. Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom z klasy 7b wraz z wychowawczynią za wykonanie pięknych aniołków.

Dziękuję również uczniom i rodzicom za przyniesione  dary, dekoracje i wykonanie pięknych kartek oraz stroików świątecznych.

Opiekun Szkolnego Koła Caritas:

Diana Piotrowska

18 grudnia 2019