Świetlicowy konkurs plastyczny

Na świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny Las jesienią dla dzieci z klas I – III. Inspiracje do prac uczniowie czerpali z pięknych jesiennych widoków zaobserwowanych podczas spaceru do lasu ze swoimi wychowawczyniami.

W konkursie wzięło udział 13 uczestników. Rysunki były oceniane przez dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną. „Jurorzy” przyznawali koleżankom i kolegom punkty, nie wiedząc, kto jest autorem prac, więc konkurs został rozstrzygnięty  w sposób bardzo obiektywny. I miejsce zajęła Lilianna Warunek kl. II a, II miejsce – Milena Grolik kl. II a, III miejsce – Magdalena Mikos kl. III b.  Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a wszystkie osoby uczestniczące w konkursie – słodką niespodziankę.

Gratuluję i zachęcam do angażowania się w różne formy aktywności na świetlicy szkolnej!

Jadwiga Mikos

10 listopada 2022