Święty Mikołaj w przedszkolu

Spotkanie ze Świętym Mikołajem jest najbardziej oczekiwanym przez dzieci wydarzeniem w roku. Przygotowują się do niego starannie. Uczą się wierszyków i piosenek o Mikołaju, a także wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj.

Dnia 6 grudnia w przedszkolu od samego rana panował gwar i radość. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na przyjście tego niezwykłego gościa. Na szczęście Święty Mikołaj nie kazał na siebie długo czekać i przybył do przedszkola już po śniadaniu. Każde dziecko otrzymało od niego wspaniały prezent.  Przedszkolaki były szczęśliwe i niesamowicie podekscytowane tym spotkaniem, a Święty Mikołaj na zakończenie obiecał, że  odwiedzi je także w przyszłym roku.

Dzień ten z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Anna Gomułka

19 grudnia 2023